Loa Sub gầm ghế Pioneer TS-WX120A
Còn hàng Mã sản phẩm: 796020
3.500.000 đ
Danh mục: ÂM THANH
Lượt xem: 8.646
The TS-WX120A consists of a powerful 150 watts amplifier, which drives a specially designed, oval 20 x 13 cm cone subwoofer, housed in a sealed enclosure. This results in a deep, robust and tight sounding bass reproduction that suits any kind of music, be it electronic, rock or even classical or jazz. The system is able to achieve a sound pressure level of 98 dB SPL, while the low frequencies reach all the way down to 30 Hz.
TS-WX120A Features & Specifications:
Dimensions: 280 x 70 x 200 (W x H x D, mm)
Ultra-flat, anti-scratch design
Built-in 150 watt amplifier
Remote control included (wired, 6m cable)
Integrated Low Pass Filter (50 Hz ~ 120 Hz)
Sealed enclosure design
Sound Pressure Level: 98 dB (± 1.5 dB)
Frequency Range: 30 Hz – 160 Hz (- 20 dB)